Şirketlerimiz
Şirketlerimiz
Şirketlerimiz
Serdur Global Fitout

Serdur Global grubunun ana şirketi olan Serdur Global Fitout, 5 kıtada 10’dan fazla ülkede tasarım ve uygulama yapmakta olup, grubun Türkiye dışındaki şirketlerinin de ana tedarikçisi durumundadır. Bünyesindeki tecrübeli tasarım ve proje yönetim ekipleri sayesinde farklı niteliklerdeki gayrimenkullerin kaba inşaat sonrasındaki tüm donatı ihtiyaçlarını anahtar teslimi karşılamak üzere yapılanmış olan Serdur Global Fitout, özel kişilere ait konutlardan kurumsal ofis projelerine, devlet kurumlarına ait tesislerden uluslararası otel projelerine kadar her ölçekten projeler için tasarım ve donatı uygulaması hizmeti vermektedir.

Şirketlerimiz
Serdur Global Furniture

Müşteriye ve projeye özel tasarımlarımızı en avantajlı maliyetlerle en hızlı ve kaliteli şekilde üretip teslim edebilmek için İstanbul, Katar ve Addis Ababa’da mobilya fabrikaları kurduk. Bugün Serdur Global Furniture adı altında mobilya fabrikalarımızın kesim, iskelet, döşeme ve cila atölyelerinde çalışan yüzlerce ustamız, sabit ve hareketli her türlü mobilyanın tasarım, üretim ve üretim sonrası yerinde uygulamasını mükemmel şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Şirketlerimiz
Bosphorus International

Katar’da kurulu iştirak şirketimiz Bosphorus International , Serdur Global Fitout’un deneyim ve uzmanlığından yararlanarak başta Katar ordu ve polis teşkilatı olmak üzere ülkenin saygın ve büyük grupları için büyük ölçekli projeler gerçekleştirmektedir.

Katar’da kurulu mobilya fabrikamızla maliyet ve süre avantajı da sağlayarak rekabet gücümüzü en üst seviyeye çıkardık. Hizmete açtığımız showroom’umuzda konsept tasarımlarımızı ve üretim kalitemizi sergileme imkanı yarattık. Global bir Türk markası olma vizyonumuz çerçevesinde faaliyetlerimizi Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri, Afrika ve Avrupa’dan sonra Amerika kıtasına da taşımak için çalışmalarımız olanca hızıyla devam ediyor.