Biz Kimiz?
Biz Kimiz?
Kurumsal
Kurumsal

Biz Serdur Global Fitout olarak Türk tasarımcıların yeteneğini ve özgün bakış açısını, mobilya endüstrimizin gücüyle harmanlayarak global ölçekte tasarım, üretim ve uygulama yapabilen bir marka yaratma vizyonu ile yola çıktık.

Otel, ofis, konut, endüstriyel tesis, hastane, okul, dini ve askeri tesisler gibi çok farklı yapıların dekorasyon projelerinin hazırlanması, sabit ve hareketli mobilyalarının projeye özel şekilde tasarlanması ve üretilmesi ile yerinde uygulamasının yapılarak müşteriye kullanıma hazır şekilde teslimi konusunda uzmanlaştık.

Serdur Global Fitout iş modeli, yapıların kaba inşaat sonrasındaki tüm imalat aşamalarını anahtar teslimi gerçekleştirebilecek şekilde kurgulanmıştır.

Bu çerçevede bir yapının cephe elemanları, elektro-mekanik veya peyzaj ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz gibi mermer, doğrama işleri, sabit ve hareketli mobilyaları, mutfak, aydınlatma elemanları, halı, parke, seramik, perde gibi tüm dekoratif unsurlarını, hatta bunlarla sınırlı kalmadan işletmede kullanılacak nevresim, çatal, bıçak, bardak gibi tüm operasyonel malzemelerin tedarikini gerçekleştirebilecek deneyim ve yetkinliğe sahibiz.

Serdur Global Fitout, yalnızca Türkiye’ye değil Katar, Kuveyt, Sudan, Etiyopya, Karadağ, Azerbaycan, Özbekistan, Yemen, Gürcistan ve Amerika Birleşik Devletlerinde üstlendiği projelere 3 fabrikası, 250’den fazla tedarikçisi ve yaklaşık 5.000 kalemden oluşan ürün yelpazesiyle kusursuz bir tedarik zinciri oluşturmaktadır.