Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı

 

Serdur Global Fitout, proje sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm sunma vizyonu ile 2008 yılında yola çıktı. Önce Afrika pazarında sonra Ortadoğu’da hızla büyüdük. Bugün dikkatini Birleşik Devletler pazarına yöneltmiş bir şirketler grubu olarak müşterilerimizin tasarım, üretim ve uygulamaya yönelik tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için 3 ofisimiz, 3 mobilya fabrikamız ve yüzlerce çalışanımız ile durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Serdur Global, ünvanının hakkını veren global bir marka olmak ve Türkiye’nin tasarım ve üretim gücünü tüm dünyaya kanıtlamak misyonunu üstlenmiştir. Bu doğrultuda hedeflerimizi gerçekleştirmek için, şimdilik 10 olan faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısını istikrarlı şekilde artırıyoruz.

Başkanın Mesajı

Fitout, bugün tüm dünyada proje sahipleri tarafından talep edilen ve değeri takdir edilen bir hizmettir. Serdur Global Fitout, proje sahipleri için onlarca belki yüzlerce farklı tedarikçiyi yöneterek hem onlara zamandan, insan gücünden ve maliyetten çok ciddi tasarruf sağlamakta hem de tasarım, tedarik, üretim, lojistik ve montaj gibi oldukça karmaşık disiplinleri yöneterek proje sahiplerinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Serdur Global Fitout dün olduğu gibi yarın da yönetim ve organizasyon yetenekleri ile proje sahiplerinin süre, kalite ve bütçe hedeflerine ulaşabilmelerine destek olmaya devam edecektir. Çok kısa süre içinde dört kıtaya yayılırken bizlerle birlikte olan tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize çok teşekkür ederiz.

 

Serkan Mehmet DURDU

Yönetim Kurulu Başkanı